پیشینه شرکت

کارخانه نمک اصیل جناح، واقع در استان هرمزگان-شهرستان بستک-بخش جناح-شهرجناح؛ با شماره پروانه بهره برداری 3559/13 در سال 1388 با دو خط تولید نمک صنعتی و حفاری با دانه بندی های مختلف و بسته بندی جامبو بگ و بسته بندی های متغیر 15 تا 50 کیلویی کاملا اتوماتیک با سرعت بالا فعالیت خود را با تولید روزانه 1200تن و سرمایه ای بالغ بر 70میلیارد ریال آغاز نمود. این شرکت، اولین شرکت تولید کننده نمک در استان هرمزگان و تنها کارخانه و معدن فعال در این استان می باشد.کارخانه ی نمک اصیل که سهم بزرگی در صادرات منطقه ی جنوب دارد، صادر کننده نمونه در سالهای 90-91 و 92 و93 می باشد و محصولات خود را به کشورهای عرب حاشیه ی خلیج فارس،آسیای شرقی و اروپا ارسال می نماید. اضافه می گردد این کارخانه با تعداد 53نفر کارگر و کارمند در سالهای 90و91و93 بعنوان کارآفرین برتر استان هرمزگان برگزیده شد.
شایان ذکر است این کارخانه ارئه دهنده محصولات خود به شرکت های بزرگ و طراز اول نفتی و حفاری کشور مانند(نفت فلات قاره- شرکت پودرسازان-شرکت ملی خدمات حفاری سپیدان-شرکت باریت ایران و …)می باشد.
این کارخانه در حال حاضر با وجود 2 خط تولید با ظرفت تولید 1200 تن در روز می باشد.

از توانمندیهای این کارخانه که موجب جلب رضایت حداکثری مشتری می باشد، وجود شرکت حمل و نقل زمینی است که در اختیار کارخانه می باشد و در اسرع وقت، با نازلترین قیمت سفارشات را در محل مورد درخواست تحویل خواهد داد. تعدادی از مناطقی که تا کنون به شرکت های مختلف خدمات رسانی شده است(بندرعباس-عسلویه-شیراز-فراشبند-اهواز-فیروزآباد-جزایر کیش و قشم و…) می باشد.
این کارخانه از سال 1392 به عنوان اولین شرکت مورد تأیید تأمین کننده نمک حفاری از سوی شرکت های ملی حفاری ایران(ویندور لیست) معرفی گردید و جزء لیست شرکت های مورد تأیید تأمین کننده مواد شیمیایی سیال حفاری می باشد.
این کارخانه مواد اولیه ی خود(سنگ نمک) را از معادن وابسته که از بهترین سنگ نمک تشکیل شده است تهیه نموده و جهت دانه بندی و بسته بندی به کارخانه انتقال می دهد. معادن نمک سفید مسیله و معدن سنگ نمک گنبد چاله که از بزرگترین معادن سنگ نمک در سطح خاور میانه می باشند، از نظر ذخیره و مرغوبیت غنی بوده و این موارد موجبات رضایت بیش از پیش مشتریان را فراهم ساخته است.
امتیازات خاص:
-نزدیکی به دریا با فاصله کمتراز70 کیلومتربا اولین بندر.
-داشتن ظرفیت تولیدی بالا با کیفیت برتربا توجه به دستگاههای اتومات وپرکن قوی.
-داشتن حمل ونقل زمینی شامل15 دستگاه تریلی خاص ومخصوص کارخانه وتوان تحویل سفارش درحداقل زمان ممکن.
-داشتن معادن غنی وماشین آلات معدن مختص کارخانه.
-عضوتامین کننده موادحفاری چاه نفت(وندورلیست)وتایید ازطرف شرکت نفت.
-کارآفرین برترونمونه کشوری درسال های90-91-92-93 ازسوی صنعت معدن وتجارت واداره کارورفاه.
-تامین کننده نمک چاههای حفاری به شرح ذیل:درسال های 91-92-93

آدرس اینترنی کارخانه: www.namakeaseel.com